Потоківська сільська рада

Кременчуцького району, Полтавської області

Телефон: (0536) 78-11-91, 78-11-42

Щодо необхідності приведення в належний стан ділянок, прилеглих до домоволодінь

04.10.2019

Шановні жителі Потоквської громади!

Виконавчий комітет Потоківської сільської ради звертається до власників будинків/користувачів домоволодінь та земельних ділянок, керівників підприємств і організацій, закладів торгівлі, власників квартир двоповерхових будинків, щодо приведення до належного санітарного стану ділянок, прилеглих до домоволодінь.

В термін до 21.10.2019 року необхідно:

  • скосити траву та бур’яни;
  • обпиляти дерева, які заважають руху транспорту та можуть призвести до аварійної ситуації;
  • прибрати будівельні матеріали (пісок, глину, щебень, тощо);
  • відремонтувати похилені чи повалені огорожі;
  • демонтувати незаконно збудовані перешкоди для руху пішоходів та транспорту на обочинах дороги (кам’яні та металеві огорожі клумб, пасинки, стовпи, тощо);

Виконавчим комітетом Потоківської сільської ради з 21.10.2019 року буде проведена перевірка щодо санітарного стану прилеглих територій приватних домоволодінь на території Потоківської сільської ради.

У разі виявлення порушень державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів (порушення правил благоустрою територій населених пунктів, забруднення, засмічення території населеного пункту; порушення встановлених законодавством санітарно-гігієнічних вимог та санітарних норм під час експлуатації об’єктів благоустрою) на прилеглих до домоволодінь територіях винні особи будуть притягуватись до адміністративної відповідальності згідно ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Виконавчий комітет Потоківської сільської ради нагадує, що штраф за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів (ст. 152 КУпАП) складає від 340 до 1360 гривень.

Сподіваємось на взаєморозуміння та повагу один до одного. Спільними зусиллями забезпечимо гарний вигляд наших вулиць та приватних осель.

АРХІВ НОВИН

Banerbpd 125x125
Join Us Facebook