Потоківська сільська рада

Кременчуцького району, Полтавської області

Телефон: (0536) 78-11-91, 78-11-42

Секретар сільської ради

 Мар’яненко Вікторія Іванівна

Секретар сільської ради

Контактний телефон:(0536) 78-11-42

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН СЕКРЕТАРЕМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ПосадаПрізвище, ім’я, по батьковіДні прийому
Секретар сільської радиМар’яненко Вікторія ІванівнаПонеділок,

Четвер

з 9:00 до 12:00

 

Шановні жителі нашої громади, також ви можете задати питання, якi вас цiкавлять в електронному вигляді. Ми обов’язково звернемо увагу на вашi проблеми, побажання та пропозицii i в найкоротший термiн дамо на них вичерпну вiдповiдь. Для цього необхiдно лише заповнити форму.

Увага!
Ваш лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України “Про звернення громадян”, зокрема щодо відповідної реєстрації та надання відповіді протягом 30 діб. Інформація, яку ви надішлете в електронному вигляді, може бути взята до відома.

ПЕРЕД НАПИСАННЯМ ЗВЕРНЕННЯ ПРОСИМО УВАЖНО ОЗНАЙОМИТИСЬ З ОБОВ’ЯЗКАМИ СЕКРЕТАРЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОБОВ’ЯЗКИ СЕКРЕТАРЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ:

1. Забезпечення виконання Законів України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації», «Про місцеве самоврядування в Україні» та інших нормативно-правових документів.

2. Проведення прийому громадян. Розгляд  скарг, пропозицій та звернень жителів села; вирішення їхніх проблем та надання відповідей по зверненнях.

3. Організація та підготовка матеріалів на сесії сільської ради, проведення сесій, створення робочих груп для підготовки питань, що вносяться на розгляд ради.

4. Оприлюднення проектів рішень та рішень ради відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»

5. Візування проектів рішень та документів, що виносяться на розгляд сесій.

6. Ведення протоколів засідань сесій сільської ради. Видача громадянам та службовим особам на руки оригіналів рішень ради.

7. Забезпечення своєчасного доведення рішень ради до виконавців і населення, контроль за їх виконанням, надання щомісячної письмової інформації сільському голові про виконання рішень та доручень.

8. Контроль за роботою з вхідною та вихідною кореспонденцією; видачею довідок та інших документів секретаріатом сільської ради.

9. Координація роботи працівників секретаріату сільської ради.

10. Доведення необхідної інформації, рішень ради та виконкому до відома жителів села через інформаційні стенди, веб-сайт сільської ради, пресу та оновленням  інформації на стендах, дошках оголошень.

11. Координація діяльності постійних комісій ради, надання їм доручень та надання матеріалів для підготовки питань на сесії сільської ради.

12. Сприяння депутатам ради у здійсненні їх повноважень; надання їм необхідної інформації та документів.

13. Забезпечення зберігання офіційних документів, пов’язаних з місцевим самоврядуванням та доступ до них осіб, які мають на це право, ведення архіву сільської ради та передачі документів до районного архіву.

14. Виконання доручень сільського голови пов’язані з діяльністю ради та її органів.

15. Організація проведення святкових заходів, привітання до свят та ювілеїв.

АРХІВ НОВИН

Banerbpd 125x125
Join Us Facebook