Потоківська сільська рада

Кременчуцького району, Полтавської області

Телефон: (0536) 78-11-91, 78-11-42

Розрахунки за спожиту електроенергію в 2019 році

31.01.2019

ПАТ «Полтаваобленерго» з 1 січня  2019 року більше не є постачальником електроенергії. Ці функції виконує ТОВ «Полтаваенергозбут».

Відтак заборгованість за спожиту до 1 січня  2019 року електричну енергію необхідно сплачувати на рахунок ПАТ «Полтаваобленерго».

Оплату за електроенергію, спожиту в січні та в наступні періоди поточного року, необхідно здійснювати на рахунок ТОВ «Полтаваенергозбут». На сайті ПАТ «Полтаваобленерго» розміщено інформацію щодо розрахунків за електричну енергію в 2019 році під заголовком «Реформа енергоринку: як не помилитися в рахунках за спожиту послугу».

ПАТ «Полтаваобленерго проінформувало побутових споживачів електроенергії (населення) про наступне:

Як продовжити споживати електроенергію з 1 січня 2019 року?

Усім споживачам необхідно укласти договір про надання послуг із розподілу електроенергії з ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» та договір на постачання електроенергії з ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ». Але підписувати паперові екземпляри документів не обов’язково. Держава передбачила спрощену процедуру приєднання: споживачеві варто лише продовжити користуватися послугами. Сплата за електроенергію, отриману в січні, автоматично приєднає споживача до послуг двох підприємств – електропостачальника та розподільчої компанії.

Як і куди потрібно передавати покази лічильника?

У цьому питанні нічого не змінилося. Як і дотепер, покази варто передавати до ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО». Робити це потрібно не пізніше 4 числа місяця, наступного за розрахунковим. Користуйтеся найбільш зручним для вас способом:

  • через меню «Передати покази» на сайті компанії;
  • зателефонувавши до Кол-центру ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» за номерами: (0800) 305-035 (безкоштовно), (0532) 510-910, 050-305-99-10, 097-20-20-207, 093-17-02-533 (за тарифами оператора зв’язку);
  • через онлайн-сервіс «Ваша абонентська книжка»;
  • через чат-бот «ПолтаваОблЕнерго» у месенджері Telegram – @PltOblEnergo_bot;
  • через мобільний додаток POE24, який доступний для завантаження у Google Play Market.

На який рахунок сплачувати за спожиту електроенергію у банківських відділеннях та через систему Інтернет-банкінгу.

За електроенергію, використану до 01.01.2019 року, необхідно розрахуватися з ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО». За послугу, спожиту в січні і наступних місяцях, варто платити на рахунок ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ». Провідні банки України автоматично змінили реквізити на рахунок нової постачальної компанії. Серед них Індустріалбанк, Ощадбанк, Полтава-банк, Приватбанк, Мегабанк, Таскомбанк, Райффайзен Банк Аваль, ПУМБ, А-банк, Промінвестбанк. Касири цих банків відправлять оплату за електроенергію на новий, правильний рахунок. Нові реквізити є і у відділеннях Укрпошти. Також вони вказані на рахунку за електроенергію. Якщо Ви користуєтеся Приват24, у сервісі автоматично внесені нові реквізити. В системах Інтернет-банкінгу інших банків необхідно вручну змінити реквізити: Отримувач: ТОВ «Полтаваенергозбут», МФО 331467, р/р 26033300660000 у фiлiї ПОУ АТ «Ощадбанк», ЄДРПОУ 42223804.

Як повернути переплату?

Її можна або перерахувати на особовий рахунок у ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» для подальшої оплати за електроенергію, або на банківський рахунок. У будь-якому випадку варто звернутися у районну філію ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» і подати заяву на переведення коштів.

Більш детальну інформацію про розрахунки за спожиту електричну енергію можна дізнатись на веб-сайтах ПАТ «Полтаваобленерго» та ТОВ «Полтаваенергозбут».

АРХІВ НОВИН

я маю право 300x200