Потоківська сільська рада

Кременчуцького району, Полтавської області

Телефон: (0536) 78-11-91, 78-11-42

 
УКРАЇНА
Потоківська сільська рада
Кременчуцького району
Полтавської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 26/03/2018 року№5село Потоки
Про встановлення карантинних обмежень на населені пункти Потоківської сільської ради з прилеглими мисливськими угіддями в зв’язку із захворюванням собаки в с. Сосновка на сказ

На виконання ЗУ «Про захист тварин від жорстокого поводження», Інструкції про заходи боротьби зі сказом тварин (наказ №5 від 15.03.1994 року, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 31.03.94 № 54/263), рішення Кременчуцької районної державної адміністрації №5 від 26.03.2018 року «Про встановлення карантинних обмежень на населений пункт с. Соснівка з прилеглими мисливськими угіддями в зв’язку із захворюванням собаки на сказ» та припису в.о. завідувача Кременчуцьким МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ ДСЕКУ» Полякова А.В. №296 від 26.03.2018 року

  1. З метою сприяння проведення, Кременчуцьким МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ ДСЕКУ», профілактичних щеплень проти сказу собак та котів, що належать громадянам, які мешкають на території населених пунктів сільської ради, залучити до цієї роботи депутатів сільської ради та членів виконкому.
  2. Вжити всі необхідні заходи, відповідно до чинного в Україні законодавства, по недопущенню диких хижих та бродячих тварин на територію населених пунктів сільської ради.
  3. В селі Соснівка провести подвірний обхід на предмет виявлення хворих та підозрілих на хворих, загиблих тварин. При обході проводити роз’яснювальну роботу про небезпеку захворювання на сказ.
  4. Провести роботу по боротьбі із безпритульними тваринами, шляхом їх відлову, в населених пунктах сільської ради.
  5. Всім жителям населених пунктів сільської ради забезпечити виконання розпорядження голови Полтавської ОДА від 10.06.1996 № 292 «Правила утримання собак та котів в населених пунктах Полтавської області».
  6. У разі укусу свійських тварин дикими хижаками, а також укусів людей, негайно повідомляти Кременчуцький МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ ДСЕКУ» та звертатись за допомогою до закладів охорони здоров’я.
  7. Дане розпорядження довести до відома керівників підприємств, установ та організацій, які розташовані на території Потоківської сільської ради.
  8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.
Сільський голова Ю.О. Зоря

АРХІВ НОВИН

я маю право 300x200