Потоківська сільська рада

Кременчуцького району, Полтавської області

Телефон: (0536) 78-11-91, 78-11-42

 
УКРАЇНА
Потоківська сільська рада
Кременчуцького району
Полтавської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 19/02/2018 року№5село Потоки
Про засідання 26 сесії 7 скликання сільської ради

Керуючись ст.. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

Скликати засідання двадцять шостої  сесії сьомого скликання 28 лютого 2018 року в приміщенні Потоківської сільської ради, що знаходиться за адресою: село Потоки вулиця Шевченка 4.

На розгляд сесії винести слідуючи питання :

 1. Про внесення змін до рішення 59 сесії 6 скликання від 10.08.2015 року в частині закриття додаткової групи з короткотривалим перебуванням дітей та скорочення ставки вихователя.
 2. Про виділення коштів Потоківському комунальному господарству на виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт насосної станції 11 підйому.
 3. Про виділення коштів Потоківському комунальному господарству на виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт каналізаційної насосної станції по вул.. Центральній.
 4. Про виділення коштів Потоківському комунальному господарству на виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт каналізаційної насосної станції по вул.. Калиновій.
 5. Про виділення коштів Потоківському комунальному господарству на виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт свердловин № 7 та № 8.
 6. Про виділення коштів Потоківському комунальному господарству на придбання двох насосів для свердловин.
 7. Про оплату послуг на видачу технічних умов на приєднання електроустановки вуличного освітлення від ТП-268 в селі Потоки.
 8. Про укладання договору на виконання робіт на об’єкті «Нове будівництво зовнішнього електроосвітлення від ТП-66 в селі Потоки Кременчуцького району Полтавської області».
 9. Про виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єкт «Нове будівництво зовнішнього електроосвітлення від ТП – 268 в селі Потоки Кременчуцького району Полтавської області».
 10. Про укладання договору на виконання робіт на об’єкті «Нове будівництво зовнішнього електроосвітлення від ТП-268 в селі Потоки Кременчуцького району Полтавської області».
 11. Про укладання договору на оплату робіт з технічного нагляду за будівництвом на об’єкті «Нове будівництво зовнішнього електроосвітлення від ТП-268 в селі Потоки Кременчуцького району Полтавської області».
 12. Про виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єкт «Нове будівництво зовнішнього електроосвітлення від ТП-107 в селі Мала Кохнівка Кременчуцького району Полтавської області».
 13. Про виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єкт «Нове будівництво зовнішнього електроосвітлення від ТП-270 в селі Придніпрянське Кременчуцького району Полтавської області».
 14. Про укладання договору та оплату робіт з технічного нагляду за будівництвом на об’єкті «Нове будівництво зовнішнього електроосвітлення від КТП-105 в селі Потоки»
 15. Про виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єкт «Нове будівництво зовнішнього електроосвітлення від ТП-105 в селі Потоки Кременчуцького району Полтавської області».
 16. Про спів фінансування капітального ремонту приміщення амбулаторії на 2018 рік.
 17. Про виділення коштів на капітальний ремонт приміщення Потоківського ЦКіД.
 18. Про виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт приміщення Потоківського ЦКіД.
 19. Про виділення коштів на придбання електронасосу з реле тиску на свердловину сільської ради.
 20. Про виділення коштів на надання послуг з технічного огляду та випробування пристроїв блискавко захисту та заміру опору ізоляції електромережі.
 21. Про виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації на установку автоматичної пожежної сигналізації в приміщенні ДНЗ «Світлячок».
 22. Про виділення коштів на придбання дзеркала для Потоківського ЦКіД.
 23. Про виділення коштів на поточний ремонт електрообладнання.
 24. Про виділення коштів на придбання вхідних металевих дверей на вхід на 2-й поверх сільської ради.
 25. Про виділення коштів на придбання 2-х металевих дверей для ДНЗ «Світлячок».
 26. Про затвердження плану ремонтно-будівельних робіт на 2018-2019 року.
 27. Про перетворення Кременчуцької ЦРЛ в комунальний заклад.
 28. Про виділення коштів Потоківському комунальному господарству на придбання захищених носіїв інформації (особистих ключів) для використання в роботі з ДКСУ.
 29. Про затвердження штатного розпису Потоківському комунального господарства з 01.03.2018 року.
 30. Про виділення коштів на безкоштовне харчування учнів до Потоківської та Малокохнівської шкіл в 2018 році.
 31. Про виділення коштів на придбання природного газу.
 32. Про виділення коштів на поховання безрідного Редька Сергія Володимировича.
 33. Про виділення коштів на безкоштовне перевезення учнів до Малокохнівської школи в 2018 році.
 34. Про виділення коштів Потоківському комунальному господарству на оплату праці директора.
 35. Про виділення коштів на навчання спеціалістів у сфері здійснення державних закупівель.
 36. Про виділення коштів Кременчуцькій ЦРЛ на придбання інсуліну для інсулінозалежних громадян, які проживають на території сільської ради в 2018 році.
 37. Про затвердження Програми та Положення про надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам Потоківської  сільської ради на 2018-2019 роки.
 38. Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій, які належать до комунальної власності Потоківської сільської ради.
 39. Про внесення мін до Положення «Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», затверджене рішенням 18 сесії 7 скликання від 16.06.2017 року.
 40. Про затвердження Програми фінансової підтримки ветеранської організації Потоківської сільської ради на 2018 рік.
 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі на місцевості Потоківської сільської ради код КВПЦЗ 03.01 – для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та органів місцевого самоврядування на території с. Мала Кохнівка, вул.. Шкільна, 34 а Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області кадастровий номер 5322484403:03:001:0261 загальною площею 0,2308 га.
 42. Про встановлення орендної плати Кременчуцькому педагогічному коледжу ім.. А.С.Макаренка у розмірі 3 % за користування земельною ділянкою для рекреаційного призначення під розміщення пляжу та зони відпочинку навчально – оздоровчого комплексу «Ерудит» із земель водного фонду.
 43. Про затвердження проекту Положення про порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів на території  Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області
 44. Про погодження на встановлення спеціальних конструкцій для розміщення зовнішньої реклами за межами населених пунктів Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області ПП «Техмашімпекс».
 45. Про надання дозволу на встановлення спеціальних конструкцій для розміщення зовнішньої реклами на території Потоківської сільської ради в с. Мала Кохнівка Кременчуцького району Полтавської області . ФОП Іщенко Ю.В.
 46. Про розгляд заяви від ФОП Заєць В.А., щодо встановлення ставки орендної плати за земельну ділянку у розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки орендованої земельної ділянки.
 47. Про розгляд заяви від директора ПП «Фірма «Небеса Скифів» Ахтирченко Н.М. щодо встановлення ставки орендної плати за земельну ділянку у розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки орендованої земельної ділянки.
 48. Про розгляд заяви від ФОП Остапенко І.І., щодо встановлення ставки орендної плати за земельну ділянку у розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки орендованої земельної ділянки..
 49. Про розгляд заяви від гр. Скирди Е,І., щодо встановлення ставки орендної плати за земельну ділянку комерційного призначення у розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки орендованої земельної ділянки.
 50. Про розгляд заяви від голови правління Потоківського СТ Карабаш Т.І., щодо встановлення ставки орендної плати за земельну ділянку комерційного призначення у розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки орендованої земельної ділянки.
 51. Про розгляд листа від директора з питань забезпечення бізнесу Воронко Ю.С. ПАТ «Полтаваобленерго», щодо встановлення ставки орендної плати за земельну ділянку комерційного призначення у розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки орендованої земельної ділянки.
 52. Про розгляд заяви гр.. Богомол Індіри Аманбеківни, щодо прийняття земельної ділянки до фонду сільської ради загальною площею 0,027 га., для ведення особистого селянського господарства.
 53. Про розгляд заяви гр.. Риспаєвої Раїси Іванівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею – 0,027 га
 54. Про розгляд заяви гр.. Беляєвої Катерини Олександрівни щодо надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд.
 55. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,1500 га., в с. Придніпрянське вул.. Центральна, 66 – А, кадастровий номер 5322484402:02:003:0127.
 56. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,0417 га., в с. Придніпрянське вул.. Центральна, 66 – А, кадастровий номер 5322484400:05:000:0516.
 57. Про розгляд заяви гр. Радченко Світлани Олегівни, про внесення на розгляд сесії сільської ради питання, щодо внесення до меж населених пунктів Потоківської сільської ради, а саме до меж села Мала Кохнівка Кременчуцького району Полтавської області земельну ділянку приватної власності, загальною площею –

5,0000 га., кадастровий номер 532248440005:05:000:0036 для ведення фермерського господарства, що розташована за межами населених  пунктів Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.

 1. Про розгляд заяви гр. Радченко Світлани Олегівни, про внесення на розгляд сесії сільської ради питання, щодо внесення до меж населених пунктів Потоківської сільської ради, а саме до меж села Мала Кохнівка Кременчуцького району Полтавської області земельну ділянку приватної власності, загальною площею – 0,7264 га., кадастровий номер 532248440005:05:000:0511 для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
 2. Про розгляд заяви гр. Волочая Віктора Васильовича, про внесення на розгляд сесії сільської ради питання, щодо внесення до меж населених пунктів Потоківської сільської ради, а саме до меж села Мала Кохнівка Кременчуцького району Полтавської області земельну ділянку приватної власності, загальною площею – 1,2848 га., кадастровий номер 532248440005:05:000:0509 для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
 3. Про розгляд заяви гр. Волочай Галини Дмитрівни, про внесення на розгляд сесії сільської ради питання, щодо внесення до меж населених пунктів Потоківської сільської ради, а саме до меж села Мала Кохнівка Кременчуцького району Полтавської області земельну ділянку приватної власності, загальною площею – 0,1729 га., кадастровий номер 532248440005:05:000:0510 для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
 4. Про розгляд заяви гр. Голубової Наталії Віталіївни, про внесення на розгляд сесії сільської ради питання, щодо внесення до меж населених пунктів Потоківської сільської ради, а саме до меж села Мала Кохнівка Кременчуцького району Полтавської області земельну ділянку приватної власності, загальною площею – 1,0640 га., кадастровий номер 532248440005:05:000:0513 для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
 5. Про розгляд заяви гр. Гузь Тетяни Олегівни, про внесення на розгляд сесії сільської ради питання, щодо внесення до меж населених пунктів Потоківської сільської ради, а саме до меж села Мала Кохнівка Кременчуцького району Полтавської області земельну ділянку приватної власності, загальною площею – 0,18885 га., для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
 6. Про розгляд заяви гр. Радченко Олега Миколайовича, про внесення на розгляд сесії сільської ради питання, щодо внесення до меж населених пунктів Потоківської сільської ради, а саме до меж села Мала Кохнівка Кременчуцького району Полтавської області земельну ділянку приватної власності, загальною площею – 0,0796 га., кадастровий номер 532248440005:05:000:0512 для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
 7. Про розгляд заяви гр. Чукасова Ігоря Жоржовича, про внесення на розгляд сесії сільської ради питання, щодо внесення до меж населених пунктів Потоківської сільської ради, а саме до меж села Мала Кохнівка Кременчуцького району Полтавської області земельну ділянку приватної власності, загальною площею – 0,1222 га., кадастровий номер 532248440005:05:000:0515 для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населених пунктів Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
 8. Про розгляд заяви гр. Радченко Олега Миколайовича, про внесення на розгляд сесії сільської ради питання, щодо внесення до меж населених пунктів Потоківської сільської ради, а саме до меж села Мала Кохнівка Кременчуцького району Полтавської області земельну ділянку приватної власності, загальною площею – 5,0000 га., кадастровий номер 532248440005:05:000:0036 для ведення фермерського господарства, що розташована за межами населених  пунктів Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області
 9. Про розгляд заяви гр.. Ожерельевої Галини Григорівни, щодо надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Придніпрянське вул.. Центральна буд. 66 Потоківської сільської ради кременчуцького району Полтавської області.
 10. Про розгляд заяви КП «Кременчукводоканал» про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (код КВЦПЗ 11.04) орієнтовною площею 0,0525 га.
 11. Про розгляд заяви директора Потоківського комунального підприємства Ткач С.М. про надання дозволу на видалення та кронування зелених насаджень в с. Потоки на кладовищі (Христичі).
 12. Про розгляд звернення директора ТОВ НВК «Берест» Назаренка В.О. про надання погодження на вирубку самостійних дерев та чагарників у межах технологічних водойм та інших інженерних споруд, які є складовою цілісного майнового комплексу в зв’язку з проведенням робіт по відновленню діяльності.
 13. Про розгляд заяви гр.. Ваганієнко Ольги Вікторівни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,1840 га., в с. Потоки вул. Калинова, буд. № 8, кадастровий номер 5322484401:01:005:0313.
 14. Про розгляд заяви гр.. Свидинюка Анатолія Миколайовича про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), орієнтовною площею 0,20 га в с. потоки вул.. Освітня буд. № 24.
 15. Про розгляд клопотання ПрАТ «ВФ Україна» про надання дозволу на вибір земельної ділянки та розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 150 м.кв. в оренду на 49 років в с. Мала Кохнівка.
 16. Про затвердження розпоряджень сільського голови в міжсесійний період.
 17. Про виділення коштів на підписку періодичних видань.
 18. Про присвоєння чергового рангу заступнику сільського голови Дука А.Є.
 19. Про виділення коштів на виконання послуг з розроблення технічної документації з проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок населених пунктів на території Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
 20. Розгляд заяв.
 21. Різне.

 

Сільський голова Ю.О. Зоря

АРХІВ НОВИН

я маю право 300x200