Потоківська сільська рада

Кременчуцького району, Полтавської області

Телефон: (0536) 78-11-91, 78-11-42

 
УКРАЇНА
Потоківська сільська рада
Кременчуцького району
Полтавської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 16/04/2018 року№8село Потоки
Про скликання засідання сесії сільської ради

Керуючись ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

ВИРІШИВ:

 1. Скликати засідання двадцять сьомої сесії сьомого скликання 26 квітня 2018 року в приміщенні Потоківської сільської ради, що знаходиться за адресою: село Потоки вулиця Шевченка 4.
 2. На розгляд сесії винести слідуючи питання :
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності в оренду ТОВ «Зелена Енергія Центр».
 4. Про оплату послуг за видачу технічних умов на приєднання електроустановки вуличного освітлення від ТП – 105 в селі Потоки.
 5. Про оплату послуг за видачу технічних умов на приєднання електроустановки вуличного освітлення від ТП-107 в с. Мала Кохнівка.
 6. Про виділення коштів на придбання вхідних металевих воріт на кладовище по вул.. Лесі Українки.
 7. Про оплату проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт Потоківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
 8. Про виділення коштів на придбання вуличних тренажерів для с. Мала Кохнівка.
 9. Про виділення коштів Потоківському комунальному господарству на придбання шин для трактора ЮМЗ-6.
 10. Про виділення коштів Потоківському комунальному господарству на придбання інструментів.
 11. Про виділення коштів Потоківському комунальному господарству на придбання запчастин для ремонту гідравліки та електрообладнання для трактора ЮМЗ-6.
 12. Про оплату шкільних меблів для Потоківської ЗОШ 1-111 ступенів.
 13. Про оплату шкільних меблів для Малокохнівської ЗОШ 1-11 ступенів.
 14. Про виділення коштів на виготовлення робочого проекту на реконструкцію котельні Потоківського ЦКіД.
 15. Про виділення коштів Потоківському комунальному господарству на проведення експертизи проектно-кошторисної документації на ремонт каналізаційної насосної станції по вул.. Калиновій.
 16. Про виділення коштів Потоківському комунальному господарству на проведення експертизи проектно-кошторисної документації на ремонт каналізаційної насосної станції по вул.. Центральній.
 17. Про оплату послуг за безкоштовний інтернет в парковій зоні с. Мала Кохнівка в районі Малокохнівського ФАПу.
 18. Про оплату послуг за безкоштовний інтернет в парковій зоні с. Потоки.
 19. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів сільського бюджету.
 20. Про виділення коштів на придбання вхідних металевих дверей для Потоківського ЦКіД.
 21. Про виділення коштів на виконання робіт з грейдерування грунтових доріг в селах Потоки, Мала Кохнівка та Придніпрянське.
 22. Про затвердження Програми розвитку культури на 2018-2020 роки.
 23. Про затвердження Положення про порядок встановлення меморіальних дощок на території Потоківської сільської ради.
 24. Про виділення коштів на виготовлення робочого проекту на реконструкцію тепло газогенераторної ДНЗ «Світлячок».
 25. Про надання дозволу місцевому осередку громадської її організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» в Кременчуцькому районі Полтавської області і громадській спільці Федерація футболу «Кременчуччини» на реєстрацію на території сільської ради.
 26. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів сільського бюджету.
 27. Про виділення коштів Кременчуцькій ЦРЛ на придбання інсуліну для інсулінозалежних громадян.
 28. Про виділення коштів на виготовлення робочого проекту на установку автоматичного вузла обліку природного газу в теплогазогенераторній адмінбудинку сільської ради.
 29. Про оплату послуг за видачу технічних умов на приєднання електроустановки вуличного освітлення від ТП-270 в с. Придніпрянське.
 30. Про місце приписки Кременчуцької ЦРЛ.
 31. Про виділення коштів на виплату командировочних.
 32. Про зменшення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів.
 33. Про затвердження Положення про порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів на території Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
 34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності (зміна цільового призначення) ФОП Бабич Леоніду Васильовичу з ведення особистого селянського господарства на для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в селі Мала Кохнівка Потоківської сільської ради.
 35. Про встановлення ставок та пільг із плати земельного податку на 2019 рік.
 36. Про встановлення розміру ставок орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності на території Потоківської сільської ради.
 37. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
 • Дуканич Зої Михайлівні;
 • Каспарян Едуарду Станіславовичу
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Несмирної Валентини Семенівни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 2. затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Скляренко Ірини Олександрівни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 3. Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для садівництва в садівничому товаристві «Силікатчик-2» ділянка № 85, 88, 89.
 4. Про відмову у відведенні земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
 5. Про затвердження ставок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки по Потоківіській сільській раді на 2019 рік.
 6. Про затвердження розпоряджень сільського голови в міжсесійний період.
 7. Розгляд заяв.
 8. Різне.

Розгляд за

Сільський голова Ю.О. Зоря

АРХІВ НОВИН

я маю право 300x200