Потоківська сільська рада

Кременчуцького району, Полтавської області

Телефон: (0536) 78-11-91, 78-11-42

 
УКРАЇНА
Потоківська сільська рада
Кременчуцького району
Полтавської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 11/06/2018 року№10село Потоки
Про скликання засідання сесії сільської ради

Керуючись ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

ВИРІШИВ:

  1. Скликати засідання двадцять дев’ятої сесії сьомого скликання 19 червня 2018 року в приміщенні Потоківської сільської ради, що знаходиться за адресою: село Потоки вулиця Шевченка, буд. 4.
  2. На розгляд сесії винести слідуючи питання :

 

  1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік.
  2. Про виділення коштів на виконання електромонтажних робіт в приміщенні Потоківського центру культури і дозвілля.
  3.  Про виділення коштів на реконструкцію тепло газогенераторної Потоківського центру культури і дозвілля.
  4. Про виділення коштів на реконструкцію тепло газогенераторної ДНЗ «Світлячок».
  5. Про виділення коштів на установку автоматичного вузла обліку природного газу «Тандему» в тепло газогенераторній адмінбудинку сільської ради.

6       Про виконання будівельних робіт на об’єкті «Будівництво літньої сцени в парковій зоні села Потоки Кременчуцького району Полтавської області»

7    Про виділення коштів на оплату вартості проектно-кошторисної документації на об’єкт «Будівництво літньої сцени в парковій зоні села Потоки Кременчуцького району Полтавської області».

8  Про виділення коштів на оплату вартості експертизи проектно-кошторисної документації на об’єкт «Будівництво літньої сцени в парковій зоні села Потоки Кременчуцького району Полтавської області».

9       Про виконання авторського нагляду на об’єкті «Будівництво літньої сцени в парковій зоні села Потоки Кременчуцького району Полтавської області».

10       Про виконання технічного нагляду на об’єкті «Будівництво літньої сцени в парковій зоні села Потоки Кременчуцького району Полтавської області».

11   Про затвердження програми розвитку та фінансової підтримки первинної ветеранської організації при Потоківській сільській раді на 2018-2020 роки.

12   Про виділення коштів на придбання вуличних тренажерів для с. М-Кохнівка.

13 Про виділення коштів на грейдерування грунтових доріг в селах Потоки, Мала Кохнівка та Придніпрянське.

14    Про затвердження ставок єдиного податку на 2019 рік для фізичних осіб-підприємців, віднесених до 1та 11 груп платників єдиного податку.

15     Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на 2019 рік.

16      Про виділення коштів на поточний ремонт свердловини в селі Потоки.

17     Про затвердження розпоряджень сільського голови в міжсесійний період.

18    Звіт Потоківського комунального господарства про проведену роботу за півріччя 2018 року.

19      Затвердження технічної документації гр. Одарущенко Юлії Петрівни с. Потоки вул.. Лісова, 6 площею – 0,1684 га.

20. Надання дозволу на розробку технічної документації гр.. Мазко Ользі Федорівні с. Мала Кохнівка вул.. Лісова буд. 2 В площею 0,06 га для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

21. Про надання гр.. Пальчику Віктору Олександровичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею – 0,08 га с. Потоки.

22. Про надання гр. Івко Сергію Володимировичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею – 0,0171 га с. Мала Кохнівка вул.. Шкільна.

23. Про виділення земельної ділянки в користування гр.. Маз Наталії Юріївні для розміщення металевого гаражу площею 0,01 га.

24. Про надання гр. Бегіяну Артуру Константіні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею – 0,2500 га с. Мала Кохнівка вул. Зелена.

25. Про надання гр. Багояну Араїку Араіковичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею – 0,0222 га с. Мала Кохнівка вул. Шкільна.

26. Про припинення права користування земельною ділянкою площею – 0,1300 га гр.. Гончара Михайла Семеновича  для ведення особистого селянського господарства (огород).

27. Про встановлення ставок та пільг із плати земельного податку на 2019 рік.

28. Про встановлення розміру ставок орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності на території Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.

29. Про надання дозволу на розробку технічної документації  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Каспарян Е.С. та гр.. Дуканич З.М. для надання у спільну сумісну власність , яка була у користуванні з 1999 року, орієнтовною площею – 0,25 га для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою с. Потоки вул.. Освітня буд. 23.

30. Про надання згоди гр.. Воліченко С.П. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для садівництва в садівничому товаристві «Силікатчик» ділянка № 60.

31. Про надання дозволу гр.. Негодяєвій Олені Олексіївні на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

32. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Ожерельєвої Галини Григорівни для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

33. Про розгляд клопотання від ПП «Євротранс – сервіс» про виділення земельної ділянки в оренду для використання її під сонячну електростанцію.

34. Про розгляд клопотання ТОВ Зелена енергія – центр» про додаткове виділення земельної ділянки до 50 га для будівництва другої черги сонячної електростанції потужністю 25 МВт в с. Потоки.

35. Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності гр.. Никифорук Анні Сергіївні у власність для для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Потоки вул.. Канівчанка буд. 10.

36. Відмова ПрАТ «ВФ Україна» про вибір та виділення земельної ділянка в оренду орієнтовною площею 150 кв. м в с. Мала Кохнівка  для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій.

37. Про розгляд заяви гр.. Іщенко Юлії Вікторівни про зменшення розміру плати за розміщення плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів на території Потоківської сільської ради.

38. Внести зміни до додатку рішення шостої сесії сьомого скликання  «Про закріплення прилеглих територій за організаціями та установами сільської ради для постійного наведення належного санітарного стану», а саме закріпити прилеглі території за організаціями та установами сільської ради для наведення належного санітарного стану, прибирання, розробки клумб, посадки квітів. Гр. Шишко Ю. М.  від рекламних засобів до Полтавської траси та до  дороги при в’їзді та виїзді  с. Потоки

39. Розгляд заяв про надання матеріальної допомоги.

Сільський голова Ю.О. Зоря

АРХІВ НОВИН

я маю право 300x200