Потоківська сільська рада

Кременчуцького району, Полтавської області

Телефон: (0536) 78-11-91, 78-11-42

 
УКРАЇНА
Потоківська сільська рада
Кременчуцького району
Полтавської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 20/05/2020 року№32село Потоки
Про підготовку об’єктів комунальної власності до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років»

Керівниками установ та організацій комунальної форми власності підготовка об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років проводиться в недостатній мірі, а саме:
- не затверджені графіки підготовки об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період;
- не надано до бухгалтерії розрахунків у потребі бюджетних коштів на придбання матеріалів, поточний ремонт обладнання, оплату послуг з повірки приладів обліку приробного газу, перевірку димоходів та інше.
Керівниками Потоківського комунального господарства (Ломаковський Л.О.), Потоківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (Свеколкіна В.В.), Мало-Кохнівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (Авдієнко В.М.), Потоківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини (Медьник О.С.), фельдшерсько-акушерського пункту села Придніпрянське (Дзержинське), фельдшерсько-акушерського пункту села Мала Кохнівка (Бабич Д.В.), Потоківського центру культури і дозвілля (Дзюба Л.М.), Придніпрянського сільського клубу (Яковицька І.В.), дитячого навчального закладу «Світлячок» (Третяк Г.В.), виконавчого комітету Потоківської сільської ради Мар’яненко В.І.) силами працівників проводяться роботи по наведенню належного санітарного стану прилеглих територій, поточним ремонтом, пуско-налагоджувальними роботами обладнання котелень, ремонту водопровідних та каналізаційних мереж.
Проте в роботі по підготовці об’єктів комунальної власності до роботи в осінньо-зимовий період мають місце ряд невирішених питань, які в значній мірі не можуть бути вирішені силами установ та організацій комунальної власності.

  1. Керівникам Потоківського комунального господарства (Ломаковський Л.О.), Потоківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (Свеколкіна В.В.), Мало-Кохнівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (Авдієнко В.М.), Потоківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини (Мельник О.С.), фельдшерсько-акушерського пункту села Придніпрянське, фельдшерсько-акушерського пункту села Мала Кохнівка (Бабич Д.В.), Потоківського центру культури і дозвілля (Дзюба Л.М.), Придніпрянського сільського клубу (Яковицька І.В.), дитячого навчального закладу «Світлячок» (Третяк Г.В.), виконкому Потоківської сільської ради з метою оперативної та якісної підготовки об’єктів комунальної власності до роботи в осінньо-зимовий період:

1.1. Завершити роботи по підготовці об’єктів комунальної власності до роботи в осінньо-зимовий період, до 15 вересня 2020 року.

1.2. Привести в належний санітарний стан закріплені території – постійно.

1.3. При можливості провести косметичний ремонт приміщень комунальної власності, до 15 вересня 2020 року.

1.4. Виконати роботи по наладці котлів і системи опалення, отримати належні документи, до 15 вересня 2020 року.

1.5. Розробити та провести заходи по економії та збереженню енергоресурсів, до 15 вересня 2020 року.

1.6. При необхідності організувати підготовку, навчання, переатестацію працівників котельні, до 15 вересня 2020 року.

1.7. Забезпечити охорону закріплених приміщень, вирішити питання встановлення металевих решіток на вікна і двері, не допускати проникнення сторонніх осіб до приміщень комунальної власності, постійно.

1.8. Розробити заходи по підготовці приміщень та територій для роботи в осінньо-зимовий період та надати інформацію про їх підготовку до сільської ради не пізніше 01.06.2020 року.

1.9. Забезпечити засобами пожежогасіння приміщення підпорядкованих установ та організацій, газові котельні, насосні станції та інші приміщення, згідно до вимог правил пожежної безпеки. У разі необхідності провести діагностику та заправку вогнегасників.

  1. Керівникам фельдшерсько-акушерського пункту села Мала Кохнівка (Бабич Д.В.):

2.1. Провести ремонт пічки та очистку димоходів, отримати належні документи, до 15 вересня 2020 року;

2.2. Заготовити дрова (вугілля) в необхідній кількості для проведення опалювального сезону, до 15 вересня 2020 року.

  1. Потоківському Центру культури і дозвілля (Дзюба Л.М.):

3.1. Провести випробування системи опалення до 15 вересня 2020 року.

3.2. Провести очистку димоходів, отримати належні документи, до 15 вересня 2020 року;

3.3. Провести заміну приладів обліку природного газу до 15 вересня 2020 року.

  1. Потоківському комунальному господарству (Ломаковський Л.О.)

4.1. Підготовити техніку та необхідний запас паливно-мастильних матеріалів для прибирання вулиць від снігу, до 15 вересня 2020 року.

4.2. Заготовити пісок, піщано-сольову суміш не менше 9 тн для посипання вулиць в зимовий період, до 15 вересня 2020 року.

4.3. Провести ремонти систем водопостачання та водовідведення в осінньо-зимовий період, до 15 вересня 2020 року.

4.4. Забезпечити наявність резерву матеріалів та обладнання, необхідних при аварійному ремонті трубопроводів та насосних станцій, до 15 вересня 2020 року.

4.5. Підготовити свердловини для роботи у осінньо-зимовий період, мати резервний насос на кожну свердловину, до 15 вересня 2020 року.

4.6. Підготовити станцію ІІ водопідйому для роботи в осінньо-зимовий період, провести плановий ремонт насосного обладнання, мати в запасі резервні насоси, до 15 вересня 2020 року.

4.7. Підготовити каналізаційні насосні станції для роботи в осінньо-зимовий період, провести плановий ремонт насосного обладнання, мати в запасі резервні насоси на кожну насосну станцію, до 15 вересня 2020 року.

4.8. Очистити каналізаційні та водопровідні колодязі. Провести ремонт аварійних ділянок водопровідної та каналізаційної мережі. Встановити відсутні люки на мережах водопостачання та водовідведення, до 15 вересня 2020 року.

  1. Виконавчому комітету Потоківської сільської ради (Зоря Ю.О.):

5.1. У зв’язку з можливим подорожчанням вартості електроенергії, природного газу провести розрахунки потреби бюджетних коштів на придбання енергоносіїв до 15 липня 2020 року. При необхідності внести зміни до кошторисів на утримання установ централізованих при сільській раді.

5.2. У разі необхідності придбання матеріалів, обладнання, проведення поточного ремонту обладнання, навчання працівників у кошторисах на утримання установ передбачити необхідні кошти, до 15 липня 2020 року.

  1. Завідуючій ДНЗ «Світлячок» (Третяк Г.В.):

6.1. Провести випробування системи опалення до 15 вересня 2020 року.

6.2. Провести очистку димоходів, отримати належні документи, до 15 вересня 2020 року;

  1. Завідуючій Придніпрянським сільським клубом Яковицькій І.В.:

7.1. Провести випробування системи опалення до 15 вересня 2020 року.

7.2. Провести очистку димоходів, отримати належні документи, до 15 вересня 2020 року;

7.3. Заготовити дрова (вугілля) для опалення приміщень сільського клубу.

  1. Створити комісію по підготовці об’єктів комунальної власності до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років в складі:

Дуки Анатолія Євгеновича – заступника сільського голови – голова комісії;

Гриненко Світлана Володимирівна, депутат сільської ради – член комісії;

Воловнік Людмила Сергіївна, головний бухгалтер, – член комісії.

8.1. Комісії здійснювати контроль за станом підготовки об’єктів комунальної власності до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

8.2. Заслухати керівників установ та організацій про хід підготовки до роботи в осінньо-зимовий період на сесії сільської ради, до 15 серпня 2020 року.

8.3. Керівникам установ та організацій в термін до 15 числа кожного місяця письмово надавати звіти до виконавчого комітету сільської ради про стан підготовки установ та організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

9.Керівникам установ та організацій надати сільському голові перелік заходів щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років, в термін до 05 червня 2020 року.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти сільського голову Зорю Ю.О.
Сільський голова Ю.О. Зоря

АРХІВ НОВИН

Banerbpd 125x125
Join Us Facebook