Потоківська сільська рада

Кременчуцького району, Полтавської області

Телефон: (0536) 78-11-91, 78-11-42

 
УКРАЇНА
Потоківська сільська рада
Кременчуцького району
Полтавської області
ХХVІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 28/02/2018 року№26-76село Потоки
Про виділення коштів на виконання послуг з розроблення технічної документації з проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок населених пунктів на території Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області

Керуючись ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл сільському голові Ю. Зорі на укладання договору на виконання послуг з розроблення технічної документації з проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок населених пунктів Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області на суму 89 975,00 гривень.
  2. Головному бухгалтеру Воловнік Л.С. передбачити в бюджеті сільської ради по ТПКВКМБ/ТКВКБМС 7130 «Здійснення заходів із землеустрою» КЕКВ 2240 «Оплата послуг(крім комунальних) кошти в сумі 89 974,62 грн на виконання послуг з розроблення технічної документації з проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок населених пунктів Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
  3. Провести оплату на підставі укладеного договору за
  4.  виконання послуг з розроблення технічної документації з проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок населених пунктів Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області, з дотриманням вимог ст.49 Бюджетного кодексу України, кошти в сумі з загального фонду 45 064,00 грн., та з спеціального фонду у сумі 44 911,00 грн., провести на підставі підтвердних документів щодо виконання послуг та отримання належним чином оформленої технічної документації.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на планово-бюджетну комісію сільської ради.
Сільський голова Ю.О. Зоря

АРХІВ НОВИН

я маю право 300x200
Join Us Facebook