Потоківська сільська рада

Кременчуцького району, Полтавської області

Телефон: (0536) 78-11-91, 78-11-42

 
УКРАЇНА
Потоківська сільська рада
Кременчуцького району
Полтавської області
ХХVІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 28/02/2018 року№26-67село Потоки
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування.

Керуючись пунктом 34 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; ст. 12, 19, 92, 123 Земельного кодексу України; ст. 19, 25, 50 Закону України «Про землеустрій»; розглянувши клопотання Комунального підприємства «Кременчукводоканал» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування сесія Потоківської сільської ради:

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл КП «Кременчукводоканал», на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площе. 0,05 га, у постійне користування для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) код КВЦПЗ (11.04) за рахунок земель запасу та земель не наданих у власність та постійне користування в межах населених пунктів (землі громадського призначення) по вул. Піщаній, 3 в Соснівка Кременчуцького району Полтавської області

2. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити згідно норм чинного законодавства України.

3. Матеріали підлягають передачі на зберігання до місцевого фонду документації із землеустрою.

Сільський голова Ю.О. Зоря

АРХІВ НОВИН

я маю право 300x200
Join Us Facebook