Потоківська сільська рада

Кременчуцького району, Полтавської області

Телефон: (0536) 78-11-91, 78-11-42

 
УКРАЇНА
Потоківська сільська рада
Кременчуцького району
Полтавської області
ХХVІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 28/02/2018 року№26-44село Потоки
Про погодження на встановлення пріоритету на місце розташування спеціальних конструкцій для розміщення зовнішньої реклами на території Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області

Відповідно до пп. 7 п „а” ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 22 Закону України „Про благоустрій населених пунктів”, ст. 7 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, ст. 16 Закону України „Про рекламу”, Постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 року № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», «Правил розміщення зовнішньої реклами на території Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області, затверджені чотирнадцятою сесією сьомого скликання від 22 грудня 2016 року, розглянувши звернення ПП «Техмашімпекс» сільська рада

в и р і ш и л а:

 

  1. Внести змін до рішення 22 сесії 7 скликання від 19.11.2017 року в п.1 «Про погодження на встановлення спеціальних конструкцій для розміщення зовнішньої реклами на території Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області за межами населених пунктів ТОВ «Агрорембудсервіс», виклавши його в такій редакції.

«Що не має заперечення щодо задоволення клопотання ПП «Техмашімпекс» у погодженню на встановлення пріоритету на місце розташування  спеціальних конструкцій для розміщення зовнішньої реклами в кількості 4 штук за межами населених пунктів Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області згідно з Правилами розміщення зовнішньої реклами на території Потоківської сільської ради».

  1. Строк погодження спеціальних конструкцій для розміщення зовнішньої реклами в кількості 4 штук за межами населених пунктів Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області цього рішення, продовжується не більше як на три місяці за письмовим зверненням щодо продовження оформлення дозволу.
  2. Оформити ПП «Техмашімпекс» відповідний дозвіл та Договір тимчасового користування місцем для розміщення спеціальних конструкцій для розміщення зовнішньої реклами в кількості 4 штук за межами населених пунктів Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
Сільський голова Ю.О. Зоря

АРХІВ НОВИН

Banerbpd 125x125
Join Us Facebook