Потоківська сільська рада

Кременчуцького району, Полтавської області

Телефон: (0536) 78-11-91, 78-11-42

 
УКРАЇНА
Потоківська сільська рада
Кременчуцького району
Полтавської області
ХХVІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 28/02/2018 року№26-38село Потоки
Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій, які належать до комунальної власності Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області

Відповідно до ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні, 78 Господарського кодексу України, ст. 21 Кодексу законів про працю України, Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 N 170 "Про впорядкування застосування контрактної форми трудового договору", Постанови Верховного Суду України від 03.02.2016 року справа № 6-1451цс15, з метою вдосконалення порядку призначення, звільнення та погодження контрактів керівників підприємств, установ і організацій, що належать до комунальної власності Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області, сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Установити, що призначення на посади керівників підприємств, установ і організацій, що належать до комунальної власності Потоківської сільської ради Кременчуцького району, здійснюється шляхом укладання з ними контракту.
  2. Затвердити Положення про порядок укладання контрактів з керівниками підприємств, установ і організацій, що належать до комунальної власності Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області, що додається.
  3. Встановити, що керівники закладів, що перебувають у комунальній власності Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області, призначаються на посади розпорядженням сільського голови на підставі укладеного контракту, який затверджується рішенням сесії Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області і звільняються з посад рішенням сесії сільської ради за поданням сільського голови Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
  4. Встановити, що керівник комунального підприємства, установи та організації щороку звітує на сесії сільської ради про виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність, збереження та ефективне використання майна сільської ради.
  5. Затвердити контракт з керівником Комунального підприємтсва Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
  6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.
Сільський голова Ю.О. Зоря

Додатки :

ПОЛОЖЕННЯ про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ і організацій, які належать до комунальної власності Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області
ТИПОВА ФОРМА КОНТРАКТУ з керівником підприємства, що є у комунальній власності

АРХІВ НОВИН

я маю право 300x200
Join Us Facebook