Потоківська сільська рада

Кременчуцького району, Полтавської області

Телефон: (0536) 78-11-91, 78-11-42

 
УКРАЇНА
Потоківська сільська рада
Кременчуцького району
Полтавської області
ХХV СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2017 року№25-3село Потоки
Про умови оплати праці заступника сільського голови на 2018 рік

Відповідно до ст.26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні», керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами і доповненнями), сільська рада

вирішила:

  1. Установити заступнику сільського голови такі надбавки:

    1.1. Надбавку за ранг посадової особи місцевого самоврядування в розмірі залежно від встановленого рангу;

           1.2. Надбавку за вислугу років в розмірі залежно від стажу роботи, який дає право на одержання такої надбавки;

           1.3. надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг державного службовця та надбавки (винагороди) за вислугу років в межах встановленого фонду оплати праці.

  1. Здійснювати щомісячне преміювання заступника сільського голови у розмірі 200% посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг та вислугу років. Надати право сільському голові зменшувати розмір премії заступнику сільського голови відповідно до особистого вкладу в загальні результати роботи, а також в разі погіршення якості його роботи.
  2. Преміювання до державних професійних свят та ювілейних дат здійснювати в межах коштів, передбачених на преміювання та за рахунок економії коштів на оплату праці за розпорядженням сільського голови.
  3. Здійснювати виплату матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати, у межах затверджених видатків на оплату праці.
  4. Установити, що всі вищевказані виплати здійснюються в межах встановленого фонду оплати праці. В разі недостатності коштів на оплату праці надати право сільському голові зменшувати або призупинити виплати, передбачені п.п.2-4 цього рішення.
  5. Оприлюднити рішення відповідно до вимог законодавства.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на планово-бюджетну комісію.
Сільський голова Ю.Зоря

АРХІВ НОВИН

я маю право 300x200
Join Us Facebook