Потоківська сільська рада

Кременчуцького району, Полтавської області

Телефон: (0536) 78-11-91, 78-11-42

 
УКРАЇНА
Потоківська сільська рада
Кременчуцького району
Полтавської області
ХХV СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2017 року№25-14село Потоки
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди

Розглянувши клопотання ТОВ «Зелена Енергія – Центр», в особі директора Мудрова В.М., про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянок на умовах оренди орієнтовною площею – 12,22 га для розміщення сонячної електростанції (код за КВЦПЗ 14.01. – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій) в с. Потоки Потоківської сільської ради, керуючись ст.ст. 12,59,93,124,125,134 Земельного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування, враховуючи розроблений та затверджений, у відповідності до чинного законодавства, детальний план території для розміщення сонячної електростанції у с. Потоки на території Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області, сесія Потоківської сільської ради

                                                                                      ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл ТОВ «Зелена Енергія – Центр», в особі директора Мудрова В.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянок на умовах оренди орієнтовною площею – 12,22 га для розміщення сонячної електростанції (код за КВЦПЗ 14.01. – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій) в с. Потоки Потоківської сільської ради, через організації, які мають ліцензію на виконання геодезичних та землевпорядних робіт.
  2. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди подати на розгляд та затвердження сесії селищної ради.
  3. Матеріали підлягають на зберігання до місцевого фонду Документації із землеустрою.
Сільський голова Ю. Зоря

АРХІВ НОВИН

я маю право 300x200