Потоківська сільська рада

Кременчуцького району, Полтавської області

Телефон: (0536) 78-11-91, 78-11-42

 
УКРАЇНА
Потоківська сільська рада
Кременчуцького району
Полтавської області
ХХV СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2017 року№25-13село Потоки
Про видалення зелених насаджень на території населених пунктів Потоківської сільської ради

Розглянувши акт обстеження стану зелених насаджень. Які розташовані по вул. Лісовій в с. Придніпрянське Кременчуцького району Полтавської області, керуючись Положенням про порядок знесення зелених насаджень на території Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області , затвердженого рішенням Потоківської сільської ради 12 сесії 7 скликання від 17.10.2016 р. На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», та з метою запобігання аварійного падіння дерев на електропровід, що становлять небезпеку для громадян та/ або юридичних осіб та приведення благоустрою частини території з видаленням кущів, що знаходяться на придорожній смузі і заважають проїзду автотранспорту, Потоківська сільська рада, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

       1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень від 04 грудня 2017 р. (додається).

  1.  Надати гр. Демидюк В.Д. дозвіл на видалення зелених насаджень по вул. Лісова в с. Придніпрянське Кременчуцького району Полтавської області, згідно акту.
  2. Зобов’язати гр. Демидюк В.Д. після видалення зелених насаджень що знаходяться в аварійному стані привести територію в належний санітарний стан.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Зорю Ю.О.
Сільський голова Ю. Зоря

АРХІВ НОВИН

я маю право 300x200