Потоківська сільська рада

Кременчуцького району, Полтавської області

Телефон: (0536) 78-11-91, 78-11-42

 
УКРАЇНА
Потоківська сільська рада
Кременчуцького району
Полтавської області
ХХХІІІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 21/12/2018 року№33-11село Потоки
Про затвердження розміру батьківської плати за харчування дітей у дошкільному закладі.

Керуючись ст.. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 35 Закону України „ Про дошкільну освіту”, Наказом Міністерства освіти і науки України про затвердження "Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах", сесія сільської ради

вирішила:

  1. Затвердити розмір плати для батьків за харчування дітей у дошкільному закладі, а саме – в дитячому садку «Світлячок» на 2019 рік – 40 % від вартості харчування за день.
  2. Сім’ям, які мають 3-х і більше дітей дозволити знижки з плати батьків на 50% від розміру плати, вказаної у п.1 даного рішення.

3. Звільнити від сплати батьків або осіб,  які  їх  замінюють, у сім’ях, в яких сукупний дохід на кожного   члена   за   попередній  квартал  не  перевищував  рівня забезпечення прожиткового мінімуму, який щороку  установлюється  законом  про  Державний бюджет України для визначення  права  на  звільнення від плати за харчування дитини у державних  і  комунальних  дошкільних навчальних закладах, а також батьки  дітей  та  особи, які їх замінюють, із сімей, що отримують допомогу  відповідно  до  Закону  України  ”Про державну соціальну допомогу  малозабезпеченим  сім’ям”.  Підставою для звільнення  є  довідка  про  призначення  такої  допомоги,  видана органами праці та соціального захисту.

4.     Контроль за виконанням даного рішення покласти на завідувачку Потоківського ДНЗ «Світлячок» Третяк Г.В.

Сільський голова Ю.О. Зоря

АРХІВ НОВИН

я маю право 300x200
Join Us Facebook