Потоківська сільська рада

Кременчуцького району, Полтавської області

Телефон: (0536) 78-11-91, 78-11-42

 
УКРАЇНА
Потоківська сільська рада
Кременчуцького району
Полтавської області
ХХІІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 19/10/2017 року№22-20село Потоки
Про видалення та обрізку дерев на території Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», рішення районної комісії з питань ТЕБ і НС (протокол № 10 від 30.06.2016) та з метою запобігання аварійного падіння дерев на громадян та/або юридичних осіб, що становлять небезпеку для людей та майна, розглянувши заяву гр. Лагуткіна Владислава Валентиновича, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

  1. Відмовити гр. Лагуткіну Владиславу Володимировичу у погодженні на обрізку дерев (видалення хворих і засохлих частин дерев), структурну обрізку дерев (кронування) та формувальну обрізку дерев за межами населених пунктів Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
  2. Надати дозвіл гр. Лагуткіну Владиславу Володимировичу на видалення, обрізку дерев (видалення хворих і засохлих частин дерев), структурну обрізку дерев (кронування) та формувальну обрізку дерев на території кладовищ в с. Потоки Кременчуцького району Полтавської області.
Сільський голова Ю. Зоря

АРХІВ НОВИН

я маю право 300x200