Потоківська сільська рада

Кременчуцького району, Полтавської області

Телефон: (0536) 78-11-91, 78-11-42

 
УКРАЇНА
Потоківська сільська рада
Кременчуцького району
Полтавської області
ХХІІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 19/10/2017 року№22-2село Потоки
Про роботу соціальних працівників по обслуговуванню малозабезпечених верств населення на території сільської ради

Заслухавши та обговоривши інформацію соціальних працівників територіального центру Роік Наталії Олександрівни та Сулім Юлії Олександрівни, сесія сільської ради відмічає, що робота цих працівників спрямована на підвищення ефективності щодо категорії громадян похилого віку. На сьогоднішній день на обліку обслуговування перебуває 16 громадян з них на безкоштовному обслуговуванні 15 громадян, на платному обслуговуванні 1 громадянка, яких обслуговує 2 соціальних працівника, це одинокі, одиноко проживаючі та громадяни похилого віку, які потребують догляду. Робота соціальних працівників спрямована на формування в суспільстві гуманного, шанобливого ставлення до цієї категорії людей, забезпечення довголіття, сприятливих умов для повноцінного способу життя, надання їм допомоги в межах, передбачених їм законодавством повноважень.
Але наряду з цим треба відмітити, що не завадить посилити увагу до потреб цього покоління, забезпечити належний захист ветеранів війни та праці, громадян похилого віку, та громадян яких обслуговують на дому соціальні працівники.
Відповідно до п. 2 статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою покращення соціальних питань по забезпеченню здійснення передбачених законодавством заходів щодо поліпшення житлових та матеріально-побутових умов громадянам похилого віку, які потребують обслуговування вдома, сільська рада

  1. Рекомендувати соціальним працівникам сільської ради згідно їх робочого часу проводити обстеження умов проживання цього контингенту населення та надавати необхідну допомогу.
  2. Проводити зустрічі на місцях проживання одиноких, престарілих громадян по питанням роз’яснення законодавства, інформувати їх про виконання програм і заходів, спрямованих на вирішення питань життєзабезпечення цієї категорії населення.
  3. Посилити увагу до потреб цих категорій населення, забезпечення належного захисту, створення умов для підтримки здоров’я та довголіття.
  4. Проводити роз’яснювальну роботу щодо правил пожежної безпеки серед громадян, яких вони обслуговують, перевірити їх пічне опалення, димоходи, постійно слідкувати за станом їх здоров’я.

       5.  Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Сільський голова Ю. Зоря

АРХІВ НОВИН

я маю право 300x200
Join Us Facebook