Потоківська сільська рада

Кременчуцького району, Полтавської області

Телефон: (0536) 78-11-91, 78-11-42

 
УКРАЇНА
Потоківська сільська рада
Кременчуцького району
Полтавської області
ХІХ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 19/07/2017 року№19-6село Потоки
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Керуючись статтями 12, 20, 81, 116, 118, 121 Земельного Кодексу України, статтями 19, 25, 50 Закону України «Про Землеустрій», ст..26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Розпорядженням КМУ від 19.08.2015 р № 898 – р, розглянувши заяву громадянки Кобіцької Олександри Сергіївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництв та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд сесія Потоківської сільської ради,

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл гр. Кобіцькій Олександрі Сергіївні  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею –  0,15 га, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель не наданих у власність або постійне користування в межах населених пунктів (пасовища) в с. Придніпрянське, вул. Лісова  Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської  області.
  2. Рекомендувати гр. Кобіцькій Олександрі Сергіївні звернутися до землевпорядної організації з метою замовлення робіт по розробці проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  3. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити згідно норм чинного законодавства України.
  4. Матеріали підлягають передачі на зберігання до місцевого фонду документації із землеустрою.
Сільський голова Ю.О. Зоря

АРХІВ НОВИН

я маю право 300x200