Потоківська сільська рада

Кременчуцького району, Полтавської області

Телефон: (0536) 78-11-91, 78-11-42

 
УКРАЇНА
Потоківська сільська рада
Кременчуцького району
Полтавської області
ХХІХ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 19/06/2018 року№29-8село Потоки
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Івко С.В.

Керуючись статтями 12,20,81,116,118,121 Земельного Кодексу України, статтями 19,25,50 Закону України «Про Землеустрій», ст..26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву громадянина Івко Сергія Володимировича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства сесія Потоківської сільської ради

вирішила:

  1. Надати дозвілгр. Івко Сергію Володимировичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею –  0,0171 га, для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель не наданих у власність або постійне користування в межах населених пунктів (пасовища) в с. Мала Кохнівка вул.. Шкільна  Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської  області.
  2. Рекомендувати гр. Івко Сергію Володимировичу звернутися до землевпорядної організації з метою замовлення робіт по розробці проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  3. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити згідно норм чинного законодавства України.
  4. Матеріали підлягають передачі на зберігання до місцевого фонду документації із землеустрою.
Сільський голова Ю.О. Зоря

АРХІВ НОВИН

я маю право 300x200