Потоківська сільська рада

Кременчуцького району, Полтавської області

Телефон: (0536) 78-11-91, 78-11-42

 
УКРАЇНА
Потоківська сільська рада
Кременчуцького району
Полтавської області
ХХІХ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 19/06/2018 року№29-1село Потоки
Про затвердження ставок єдиного податку на 2019 рік для фізичних осіб-підприємців, віднесених до 1 та 11 груп платників єдиного податку

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (п.24 ч.1 ст. 26, ч.1 ст.59, ч.1 ст.69 ), Податкового кодексу України № 2755-VI від 02.12.2010 року зі змінами та доповненнями з врахуванням пропозицій Кременчуцької ОДПІ, постійної планово-бюджетної комісії сільської ради, сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Встановити єдиний податок на територіїПотоківської сільської ради.

1.1. Ставки єдиногоподатку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі у цій главі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі у цій главі – мінімальна заробітна плата), третьої групи – у відсотках до доходу (відсоткові ставки).

1.2. Встановити фіксовані ставки єдиного податку для фізичних осіб – підприємців, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць:

– для першої групи платників єдиного податку – 10 відсотків розміру прожиткового мінімуму;

– для другої групи платників єдиного податку – 10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати.

1.3. У разі здійснення платниками єдиного податку першої та другої груп кількох видів господарської діяльності застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений для таких видів господарської діяльності.

1.4. База та об’єкт оподаткування, податковий період та інші обов’язкові елементи єдиного податку визначаються згідно із главою 1 розділу XIV Податкового кодексу України.

  1. 2. Всі питання не врегульовані цим рішенням регулюються відповідно до норм Податкового кодексу України та діючих нормативно-правових актів.
  2. Вважати такими, що втрачає чинність з 01.01.2019 року рішення сільської ради від 16.06.2017 року «Про затвердження ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців, віднесених до 1 та 11 групи платників єдиного податку»».
  3. Рішення набирає чинності з 01.01.2019 року.
  4. Секретарю сільської ради Кузьміних Л.М. забезпечити направлення копії цього рішення Кременчуцькій ОДПІ та забезпечити оприлюднення цього рішення в засобах масової інформації.
  5. 6. Контроль за виконанням даного рішення покласти напостійну планово-бюджетну комісію сільської ради.

 

Сільський голова Ю.О. Зоря

Додатки :

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЄДИНИЙ ПОДАТОК

АРХІВ НОВИН

я маю право 300x200