Потоківська сільська рада

Кременчуцького району, Полтавської області

Телефон: (0536) 78-11-91, 78-11-42

 
УКРАЇНА
Потоківська сільська рада
Кременчуцького району
Полтавської області
ХХІІІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 17/11/2017 року№23-7село Потоки
Про уповноваження членів громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Правопорядок» на на охорону громадського порядку в населених пунктах Потоківської сільської ради

Керуючись вимогами Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», Законом України «Про благоустрій населених пунктів», ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення правопорядку на території Потоківської сільської ради (с. Потоки, Придніпрянське, с. Мала Кохнівка та Соснівка), сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Громадському формуванню з охорони громадського порядку і державного кордону «ПРАВОПОРЯДОК» виконувати обов’язки з охорони громадського порядку на території Потоківської сільської ради включаючи села Потоки, Придніпрянське, Мала Кохнівка та Соснівка.
  2. Надати право членам громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «ПРАВОПОРЯДОК» на складання протоколів про адміністративні правопорушення передбачені ст 150 КУпАП «Порушення правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями», ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», ч. 1 та ч. 2 ст.152-1 «Порушення правил паркування транспортних засобів», ст. 153 КУпАП «Знищення або пошкодження зелених насаджень або інших об’єктів озеленення населених пунктів», ст. 154 КУпАП «Порушення правил тримання собак і котів», ст. 175-1 КУпАП «Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях», ст. 185-1 КУпАП «Порушення порядку організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій» на території Потоківської сільської ради включаючи села Потоки, Придніпрянське, Мала Кохнівка та Соснівка.
  3. Громадському формуванню з охорони громадського порядку і державного кордону «ПРАВОПОРЯДОК» надавати до сільської ради звіти про проведену роботу за попередній місяць до 5 числа кожного наступного місяця.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на виконавчий комітет Потоківської сільської ради.
Сільський голова Ю. Зоря

АРХІВ НОВИН

я маю право 300x200
Join Us Facebook