Потоківська сільська рада

Кременчуцького району, Полтавської області

Телефон: (0536) 78-11-91, 78-11-42

 
УКРАЇНА
Потоківська сільська рада
Кременчуцького району
Полтавської області
ХХХІІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 17/10/2018 року№32-30село Потоки
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Заєць М.В.

Керуючись статтями 12, 20, 81, 116, 118, 121 Земельного Кодексу України, статтями 19, 25, 50 Закону України «Про Землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву громадянина Заєць Миколи Васильовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність код КВЦПЗ - 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), сесія Потоківської сільської ради

вирішила:

  1. Надати дозвіл гр. Заєць Миколі Васильовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею – 0,17 га, код КВЦПЗ – 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель не наданих у власність або постійне користування в межах населених пунктів (пасовища) в с. Потоки вул. Марусі Чурай, 9  Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської  області.
  2. Рекомендувати гр. Заєць Миколі Васильовичу звернутися до землевпорядної організації з метою замовлення робіт по розробці проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  3. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити згідно норм чин ного законодавства України.
  4. Матеріали підлягають передачі на зберігання до місцевого фонду документації із землеустрою.
Сільський голова Ю.О. Зоря

АРХІВ НОВИН

я маю право 300x200
Join Us Facebook