Потоківська сільська рада

Кременчуцького району, Полтавської області

Телефон: (0536) 78-11-91, 78-11-42

 
УКРАЇНА
Потоківська сільська рада
Кременчуцького району
Полтавської області
ХVІІІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 16/06/2017 року№18-5село Потоки
Про затвердження ставок єдиного податку на 2018 рік для фізичних осіб-підприємців, віднесених до 1 та 11 груп платників єдиного податку

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (п. 24 ч .1 ст. 26, ч. 1 ст. 59, ч. 1 ст. 69 ), Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Податкового кодексу України № 2755-VI від 02.12.2010 року зі змінами та доповненнями з врахуванням пропозицій Кременчуцької ОДПІ, постійної планово-бюджетної комісії сільської ради, сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити єдиний податок на території Потоківської сільської ради.

1.1. Ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі у цій главі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі у цій главі – мінімальна заробітна плата), третьої групи – у відсотках до доходу (відсоткові ставки).

        1.2. Встановити фіксовані ставки єдиного податку для фізичних осіб – підприємців, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць:

        – для першої групи платників єдиного податку – 10 відсотків розміру прожиткового мінімуму;

        – для другої групи платників єдиного податку – 10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати.

        1.3. У разі здійснення платниками єдиного податку першої та другої груп кількох видів господарської діяльності застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений для таких видів господарської діяльності.

        1.4. База та об’єкт оподаткування, податковий період та інші обов’язкові елементи єдиного податку визначаються згідно із главою 1 розділу XIV Податкового кодексу України.

  1. Всі питання не врегульовані цим рішенням регулюються відповідно до норм Податкового кодексу України та діючих нормативно-правових актів.
  2. Вважати такими, що втрачають чинність з 01.01.2018 року рішення сільської ради від 15.01.2015 року «Про затвердження ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців, віднесених до 1 та 11 групи платників єдиного податку»».
  3. Рішення набирає чинності з 01.01.2018 року.
  4. Секретарю сільської ради Кузьміних Л.М. забезпечити направлення копії цього рішення Кременчуцькій ОДПІ та забезпечити оприлюднення цього рішення в засобах масової інформації.

   6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну планово-бюджетну комісію сільської ради.

Сільський голова Ю.О. Зоря

Додатки :

Додаток 1 "ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЄДИНИЙ ПОДАТОК"

АРХІВ НОВИН

Banerbpd 125x125
Join Us Facebook