Потоківська сільська рада

Кременчуцького району, Полтавської області

Телефон: (0536) 78-11-91, 78-11-42

 
УКРАЇНА
Потоківська сільська рада
Кременчуцького району
Полтавської області
ХХ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 15/08/2017 року№20-8село Потоки
Про оплату Потоківському комунальному господарству послуг з благоустрою території, ліквідації стихійних звалищ, вивезення сміття з місць загального користування

З метою забезпечення виконання завдань з благоустрою території населених пунктів сільської ради, ліквідації стихійних звалищ, вивезення сміття з місць загального користування, здійснення контролю за станом благоустрою населених пунктів, організації озеленення, охорони зелених насаджень і водойм, створення місць відпочинку громадян, відповідно до ст. 26, ст. 30 та ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зобов’язати Потоківське комунальне господарство протягом серпня-грудня 2017 року надавати послуги з благоустрою території населених пунктів сільської ради, ліквідації стихійних звалищ, вивезення сміття з місць загального користування.
  2. Надати дозвіл сільській раді на укладання договору з Потоківським комунальним господарством на надання послуг з благоустрою території населених пунктів сільської ради, ліквідації стихійних звалищ, вивезення сміття з місць загального користування за процедурою – Звіт про укладені договори. Вартість послуг – 100 000,00 гривень.
  3. Головному бухгалтеру Воловнік Л.С. передбачити в бюджеті сільської ради на серпень-грудень 2017 року кошти на надання послуг з благоустрою території населених пунктів сільської ради, ліквідації стихійних звалищ, вивезення сміття з місць загального користування Потоківським комунальним господарством по КФК 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 100 000,00 гривень.
  4. Оплату наданих послуг з благоустрою території населених пунктів сільської ради, ліквідації стихійних звалищ, вивезення сміття з місць загального користування проводити помісячно за фактично виконані роботи на підставі актів наданих послуг та документів, що підтверджують використання транспортних засобів на виконання даних робіт.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на планово-бюджетну комісію сільської ради.
Сільський голова Ю.О. Зоря

АРХІВ НОВИН

я маю право 300x200
Join Us Facebook