Потоківська сільська рада

Кременчуцького району, Полтавської області

Телефон: (0536) 78-11-91, 78-11-42

 
УКРАЇНА
Потоківська сільська рада
Кременчуцького району
Полтавської області
ХХ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 15/08/2017 року№20-12село Потоки
Про внесення змін до 17 сесії 7 скликання від 19 квітня 2017 року «Про розроблення Детального плану території для розміщення сонячної електростанції у с. Потоки на території Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області»

Розглянувши висновки і рекомендації постійної комісії з земельних питань, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись Земельним Кодексом, ст. 26 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення Потоківської сільської ради 17 сесії 7 скликання від 19 квітня 2017 року «Про розроблення Детального плану території для розміщення сонячної електростанції у с. Потоки на території Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області».

2. Уточнити назву містобудівного проекту: «Детальний план території для розміщення сонячної електростанції у с. Потоки на території Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області» та викласти назву містобудівного проекту у наступній редакції: «Внесення змін до генерального плану с. Потоки Кременчуцького району Полтавської області в частині зміни меж населеного пункту у західній частині села з розробленням детального плану території для розміщення сонячної електростанції у с. Потоки на території Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області».

Сільський голова Ю.О. Зоря

АРХІВ НОВИН

я маю право 300x200
Join Us Facebook