Потоківська сільська рада

Кременчуцького району, Полтавської області

Телефон: (0536) 78-11-91, 78-11-42

 
УКРАЇНА
Потоківська сільська рада
Кременчуцького району
Полтавської області
ХХІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 14/09/2017 року№21-15село Потоки
Щодо забезпечення реалізації прав на землю на території Потоківської сільської ради учасників бойових дій, інвалідів війни, а також членів сімей загиблих учасників бойових дій, в тому числі учасників антитерористичної операції.

З метою реалізації першочергового права на отримання земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва учасниками бойових дій, інвалідів війни, а також членів сімей загиблих учасників бойових дій, в тому числі учасників антитерористичноїоперації, яким присвоєно статус учасників бойових дій згідно Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», враховуючи суспільну необхідність, відповідно до ст.. 12 Земельного кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Потоківська сільська рада

ВИРІШИЛА

  1. До забезпечення земельними ділянками учасників бойових дій, в тому числіучасниками бойових дій, інвалідів війни, а також членів сімей загиблих учасників бойових дій, в тому числі учасників антитерористичноїоперації, яким присвоєно статус учасників бойових дій, ввести мораторій на прийняття рішень в межах Потоківської сільської ради щодо надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення вільних земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки) щодо передачі їх у власність та користування.
  2.  Земельній комісії виконавчого комітету провести інвентаризацію вільних земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки) з їх наступним резервуванням для учасників бойових дій, інвалідів війни, а також членів сімей загиблих учасників бойових дій, в тому числі учасників антитерористичноїоперації, яким присвоєно статус учасників бойових дій.
  3. Виконавчому комітету Потоківської сільської ради розробити положення про порядок забезпечення земельними ділянками учасників бойових дій, інвалідів війни, а також членів сімей загиблих учасників бойових дій, в тому числі учасників антитерористичноїоперації, яким присвоєно статус учасників бойових дій.
Сільський голова Ю.О. Зоря

АРХІВ НОВИН

я маю право 300x200
Join Us Facebook