Потоківська сільська рада

Кременчуцького району, Полтавської області

Телефон: (0536) 78-11-91, 78-11-42

 
УКРАЇНА
Потоківська сільська рада
Кременчуцького району
Полтавської області
ХХХІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/09/2018 року№31-8село Потоки
Про внесення змін до рішення 28 сесії 7 скликання щодо затвердження проектно- кошторисної документації на «Капітальний ремонт Потоківського центру культури і дозвілля по вул. Шевченка, буд. 1-А в селі Потоки Кременчуцького району Полтавської області»

Враховуючи додаткові роботи, які необхідно виконати під час капітального ремонту Потоківського ЦКіД та дані Експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт Потоківського центру культури і дозвілля по вул. Шевченка, 1-А в с. Потоки Кременчуцького району Полтавської області. Коригування», керуючись ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проектну документацію за робочим проектом «Капітальний ремонт Потоківського центру культури і дозвілля по вул. Шевченка, буд. 1-А в селі Потоки Кременчуцького району Полтавської області. Коригування» з такими техніко-економічними показниками:

– Вид будівництва                                                           – капітальний ремонт;

– Ступінь вогнестійкості                                                 – ІІІ;

– Поверхність                                                                  – 2 поверхи;

– Місткість глядацького залу                                         – 300 місць;

– Площа забудови                                                            – 953,4 м2;

– Загальна площа приміщень                                          – 725,4 м2;

– Площа приміщень, що ремонтуються                         – 305,9 м2;

– Тривалість капітального ремонту                                – 8 місяців

– Загальна кошторисна вартість у поточних цінах станом на 27.08.2018 року складає – 1 403,214 тис. грн;

в тому числі:

будівельних робіт                                                             – 1 129,235 тис. грн;

устаткування                                                                     – 86,606 тис. грн;

інші витрати                                                                      – 187,373 тис. грн.

  1. Надати дозвіл сільському голові Зорі Ю.О. Зорі на укладання додаткових угод в межах кошторисних призначень до договорів:

– на капітальний ремонт Потоківського центру культури і дозвілля по вул. Шевченка, буд. 1-А в селі Потоки Кременчуцького району Полтавської області з ТОВ «Укртрансбудпроект»;

– на здійснення функцій технічного нагляду за капітальним ремонтом Потоківського центру культури і дозвілля по вул. Шевченка, буд. 1-А в селі Потоки Кременчуцького району Полтавської області з ФОП Масляний А.М.;

– на здійснення функцій авторського нагляду за капітальним ремонтом Потоківського центру культури і дозвілля по вул. Шевченка, буд. 1-А в селі Потоки Кременчуцького району Полтавської області з ТОВ «Бюро технічної інвентаризації міжрегіональне».

  1. Головному бухгалтеру Воловнік Л.С. додатково передбачити в бюджеті сільської ради кошти на капітальний ремонт Потоківського центру культури і дозвілля по вул. Шевченка буд. 1-А в селі Потоки Кременчуцького району Полтавської області по ТПКВКМБ/ТКВКБМС 4060 «Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» в сумі 199 566,80 гривень.
  2. Оплату за виконані роботи по капітальному ремонту Потоківського центру культури і дозвілля по вул. Шевченка, буд. 1-А в селі Потоки Кременчуцького району Полтавської області проводити за фактично виконані обсяги робіт на підставі актів приймання виконаних будівельних робіт (типова форма КБ-2в) згідно до укладених договорів (додаткових угод) з виконавцями робіт (надавачами послуг).
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на планово-бюджетну комісію сільської ради.
Сільський голова Ю.О. Зоря

АРХІВ НОВИН

я маю право 300x200