Потоківська сільська рада

Кременчуцького району, Полтавської області

Телефон: (0536) 78-11-91, 78-11-42

 
УКРАЇНА
Потоківська сільська рада
Кременчуцького району
Полтавської області
ХХХІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/09/2018 року№31-5село Потоки
Про відшкодування витрат на проведення експертизи кошторисної документації на «Капітальний ремонт Потоківського центру культури і дозвілля по вул. Шевченка, буд. 1-А в селі Потоки Кременчуцького району Полтавської області. Коригування»

Враховуючи додаткові роботи, які необхідно виконати під час капітального ремонту Потоківського ЦКіД, коригування кошторисної частини проектної документації на «Капітальний ремонт Потоківського центру культури і дозвілля по вул. Шевченка, 1-А в с. Потоки Кременчуцького району Полтавської області. Коригування», керуючись ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл сільському голові Зорі Ю.О. Зорі на укладання договору на відшкодування витрат за проведення експертизи кошторисної документації на «Капітальний ремонт Потоківського центру культури і дозвілля по вул. Шевченка, буд. 1-А в селі Потоки Кременчуцького району Полтавської області. Коригування» з ТОВ «Бюро технічної інвентаризації міжрегіональне» в сумі 2 109,36 гривень.
  2. Головному бухгалтеру Воловнік Л.С. додатково передбачити в бюджеті сільської ради кошти на відшкодування витрат за проведення експертизи кошторисної документації на «Капітальний ремонт Потоківського центру культури і дозвілля по вул. Шевченка буд. 1-А в селі Потоки Кременчуцького району Полтавської області. Коригування» по ТПКВКМБ/ТКВКБМС 4060 «Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» в сумі 2 109,36 гривень.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на планово-бюджетну комісію сільської ради.
Сільський голова Ю.О. Зоря

АРХІВ НОВИН

я маю право 300x200
Join Us Facebook