Потоківська сільська рада

Кременчуцького району, Полтавської області

Телефон: (0536) 78-11-91, 78-11-42

 
УКРАЇНА
Потоківська сільська рада
Кременчуцького району
Полтавської області
ХІХ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20170710 року№19-5село Потоки
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Керуючись статтями 12, 20, 81, 116, 118, 121 Земельного Кодексу України, статтями 19,25,50 Закону України «Про Землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Розпорядженням КМУ від 19.08.2015 р № 898-Р, розглянувши заяву громадянина Дон Вадима Петровича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництв та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд сесія Потоківської сільської ради

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл гр. Дон Вадиму Петровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею –  0,15 га, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель не наданих у власність або постійне користування в межах населених пунктів (пасовища) в с. Придніпрянське,  вул. Лісова  Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської  області.

2. Рекомендувати гр. Дон Вадиму Петровичу звернутися до землевпорядної організації з метою замовлення робіт по розробці проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

3. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити згідно норм чинного законодавства України.

4. Матеріали підлягають передачі на зберігання до місцевого фонду документації із землеустрою.

Сільський голова Ю.О. Зоря

АРХІВ НОВИН

я маю право 300x200
Join Us Facebook