Потоківська сільська рада

Кременчуцького району, Полтавської області

Телефон: (0536) 78-11-91, 78-11-42

 
УКРАЇНА
Потоківська сільська рада
Кременчуцького району
Полтавської області
ХІХ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20170710 року№19-2село Потоки
Про будівництво літнього майданчика біля ФАПу в с. Мала Кохнівка

З метою розвитку культурно-масової роботи в с. Мала Кохнівка, відповідно до ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл Потоківській сільській раді на укладання договору та виділення бюджетних коштів на розробку проектно-кошторисної документації та виконання робіт на об’єкті «Нове будівництво літнього майданчика біля ФАПу в с. Мала Кохнівка Кременчуцького району Полтавської області», за процедурою – Звіт про укладені договори. Вартість робіт – 18 000,00 гривень.
  2. Головному бухгалтеру Воловнік Л.С. передбачити в бюджеті сільської ради кошти по КФК 6060 «Благоустрій міст, сіл та селищ» КЕКВ 3122 «Капітальне будівництво, придбання інших об’єктів» в сумі 18 000,00 грн на виконання робіт на об’єкті «Нове будівництво літнього майданчика біля ФАПу в с. Мала Кохнівка Кременчуцького району Полтавської області».
  3. Землевпоряднику Бухикало С.В. розробити документи на відведення земельної ділянки для виконання робіт на об’єкті «Нове будівництво літнього майданчика біля ФАПу в с. Мала Кохнівка Кременчуцького району Полтавської області» згідно земельного законодавства.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на планово-бюджетну та земельну комісію сільської ради.
Сільський голова Ю.О. Зоря

АРХІВ НОВИН

я маю право 300x200
Join Us Facebook