Потоківська сільська рада

Кременчуцького району, Полтавської області

Телефон: (0536) 78-11-91, 78-11-42

 
УКРАЇНА
Потоківська сільська рада
Кременчуцького району
Полтавської області
ХІХ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 10/07/2017 року№19-16село Потоки
Про затвердження коштів на спів фінансування закупівлю спортивного майданчика

З метою гарантування рівних прав та можливостей громадян у сфері фізичної культури і спорту, сприяння безперервності та послідовності занять фізичною культурою і спортом громадян різних вікових груп, утвердження етичних та моральних цінностей фізичної культури і спорту, керуючись ст. 27 Закону України «Про фізичну культуру і спорт», ст. ст. 26, 30, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Потоківська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити кошти на співфінансування проекту «Спортивний майданчик (гребний тренажер, жим ногами горизонтальний, тренажер для преса анатомічний, тренажер м’язів черевного преса, тренажер упор для преса, гіперекстензія, турнік, бруси, батерфляй, тяга зверху-жим від грудей, велотренажер, маятник-твістер, біцепс машина-важільна тяга)» в сумі 39 700,00 гривень.
  2. Надати дозвіл сільській раді на укладення договору з ФОП Гришко Юрій Спиридонович на купівлю-продаж спортивного майданчика загальною вартістю 125 000,00 грн, із них кошти сільського бюджету – 39 700,00 грн, з урахуванням вимог Закону України «Про публічні закупівлі».
  3. Головному бухгалтеру Воловнік Л.С.:

– передбачити в бюджеті сільської ради кошти на придбання спортивного майданчика по КФК 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» – 125 000,00 грн, із них коштів сільського бюджету – 39 700,00 гривень.

– забезпечити своєчасне внесення змін до річного та помісячного розпису асигнувань місцевих бюджетів;

– забезпечити співфінансування та повідомити фінансове управління (надати копії рішення сесії та довідки про зміни);

– повідомити реквізити для перерахування коштів. Заявки на проведення фінансування надавати фінансовому управлінню відповідно зареєстрованих фінансових зобов’язань в органах Державної казначейської служби та в межах затвердженого помісячного плану асигнувань.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на планово-бюджетну комісію Потоківської сільської ради.
Сільський голова Ю.О. Зоря

АРХІВ НОВИН

я маю право 300x200