Потоківська сільська рада

Кременчуцького району, Полтавської області

Телефон: (0536) 78-11-91, 78-11-42

 
УКРАЇНА
Потоківська сільська рада
Кременчуцького району
Полтавської області
ХХХVІІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 29/08/2019 року №37-1 село Потоки
Про добровільне об’єднання територіальних громад

Відповідно до статей 2,4,6,7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Об’єднатися з територіальними громадами сіл Дмитрівка, Базалуки, Солонці, Гора, Кузьменки, Кияшки Дмитрівської сільської ради; сіл Потоки, Придніпрянське, Мала Кохнівка, Соснівка Потоківської сільської ради в територіальну громаду з центром у селі Дмитрівка.
  2. Визначити адміністративним центром об’єднаної територіальної громади – село Дмитрівка та її найменування – Дмитрівська сільська територіальна громада.
  3. Затвердити план організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад (Додається).
  4. У селі Потоки, в якому знаходиться орган місцевого самоврядування територіальної громади, що об’єдналася, обов’язки старости, до обрання на перших виборах старости, покласти на особу, яка здійснювала повноваження сільського голови відповідної територіальної громади до об’єднання.
  5. Повноваження Дмитрівської та Потоківської сільських рад, Дмитрівського та Потоківського сільських голів припинити з моменту набуття повноважень новообраними органами місцевого самоврядування, сільським головою територіальної громади, утворений внаслідок добровільного об’єднання.
  6. Правонаступником активів і пасивів (зобов’язань) Дмитрівської і Потоківської сільських рад визначити Дмитрівську територіальну громаду, утворену внаслідок добровільного об’єднання.
Сільський голова Ю.О. Зоря

АРХІВ НОВИН

Banerbpd 125x125
Join Us Facebook